VETEXPERT Hepatiale Forte Large breeds - doplňky stravy pro psy - 40 tablet
Kód: VETVEESPU0016Detailní popis produktu
VETEXPERT Hepatiale Forte Large breeds - doplňky stravy pro psy - 40 tablet| Typ balení | Plastová nádoba |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Bez cukru | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Forma dávkování | Tableta |
| Hmotnost | 200 g |
| Specifické potřeby zvířete | Onemocnění jater, Játra |
| Psí plemeno | Všechna plemena velkých psů |
| Další funkce | Bez obilovin, Nemocná játra, Bez lepku |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez sóji | Ne |
| Velikost plemene | Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Bílkoviny | 59,05% |
| Obsah tuku | 14,92 % |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902414208964 |
| Typ balení: | Plastová nádoba |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Bez cukru: | Ano |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Forma dávkování: | Tableta |
| Hmotnost: | 200 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Onemocnění jater, Játra |
| Psí plemeno: | Všechna plemena velkých psů |
| Další funkce: | Bez obilovin, Nemocná játra, Bez lepku |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez sóji: | Ne |
| Velikost plemene: | Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Bílkoviny: | 59,05% |
| Obsah tuku: | 14,92 % |
