VETEXPERT Diarvet - doplňky stravy pro psy a kočky - 6 tablet
Kód: VETVEESPU0014Detailní popis produktu
VETEXPERT Diarvet - doplňky stravy pro psy a kočky - 6 tablet| Stáří zvířete | Dospělí |
| Další funkce | Bez obilovin, Bez lepku |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez cukru | Ne |
| Forma dávkování | Tableta |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete | Akutní průjem |
| Hmotnost | 100 g |
| Bez sóji | Ano |
| Typ balení | Karton |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Bílkoviny | 2,63% |
| Obsah tuku | 2,7% |
| Hrubý popel | 12,42% |
| Hrubá vláknina | 0,32% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902414204478 |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Další funkce: | Bez obilovin, Bez lepku |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez cukru: | Ne |
| Forma dávkování: | Tableta |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete: | Akutní průjem |
| Hmotnost: | 100 g |
| Bez sóji: | Ano |
| Typ balení: | Karton |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Bílkoviny: | 2,63% |
| Obsah tuku: | 2,7% |
| Hrubý popel: | 12,42% |
| Hrubá vláknina: | 0,32% |
