VETEXPERT Clinic Care Hypo & Omega - šampon pro psy a kočky - 250 ml
Kód: DLZVEEPLU0017Detailní popis produktu
VETEXPERT Clinic Care Hypo & Omega - šampon pro psy a kočky - 250 ml| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Kategorie produktu | Šampon |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Efekt šamponu | Hydratující, Ošetřování, Posilující, Regenerace, Oprava |
| Typ balení | Láhev |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Všechny typy a délky vlasů |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Objem | 250 ml |
| Hmotnost | 270 g |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902414212916 |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Kategorie produktu: | Šampon |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Efekt šamponu: | Hydratující, Ošetřování, Posilující, Regenerace, Oprava |
| Typ balení: | Láhev |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Všechny typy a délky vlasů |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Objem: | 250 ml |
| Hmotnost: | 270 g |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
