VETEXPERT Clinic Care Hypo & Omega Conditioner - kondicionér pro psy a kočky - 150 ml
Kód: DLZVEEPLU0018Detailní popis produktu
VETEXPERT Clinic Care Hypo & Omega Conditioner - kondicionér pro psy a kočky - 150 ml| Efekt šamponu | Regenerace, Oprava, Hydratující, Přestavba |
| Kategorie produktu | Kondicionér |
| Typ balení | Láhev |
| Kategorie | Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Všechny typy a délky vlasů |
| Objem | 150 ml |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hmotnost | 200 g |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902414212923 |
| Efekt šamponu: | Regenerace, Oprava, Hydratující, Přestavba |
| Kategorie produktu: | Kondicionér |
| Typ balení: | Láhev |
| Kategorie: | Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Všechny typy a délky vlasů |
| Objem: | 150 ml |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hmotnost: | 200 g |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem. |
