VETEXPERT ArthroVet - doplňky stravy pro psy a kočky - 90 tablet
Kód: VETVEESPU0003Detailní popis produktu
VETEXPERT ArthroVet - doplňky stravy pro psy a kočky - 90 tablet| Hmotnost | 250 g |
| Bezlepkový | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana kloubů, Snížení zánětlivých stavů v kloubech, Osteoartróza, Vývoj kloubů |
| Bez cukru | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Forma dávkování | Tableta |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Plastová nádoba |
| Další funkce | Podpora kloubů, Bez obilovin, Bez lepku |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5907752658228 |
| Hmotnost: | 250 g |
| Bezlepkový: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Ochrana kloubů, Snížení zánětlivých stavů v kloubech, Osteoartróza, Vývoj kloubů |
| Bez cukru: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Forma dávkování: | Tableta |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ balení: | Plastová nádoba |
| Další funkce: | Podpora kloubů, Bez obilovin, Bez lepku |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
