VETEXPERT ArthroVet Complex - doplňky stravy pro psy a kočky - 60 tablet
Kód: VETVEESPU0004Detailní popis produktu
VETEXPERT ArthroVet Complex - doplňky stravy pro psy a kočky - 60 tablet| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Další funkce | Období růstu, Bez obilovin, Zvýšená aktivita, Pro seniory, Bez lepku, Podpora kloubů |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Forma dávkování | Tableta |
| Bez cukru | Ano |
| Typ balení | Plastová nádoba |
| Bezlepkový | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana kloubů, Aktivní, Snížení zánětlivých stavů v kloubech, Období růstu, Vývoj kloubů, Osteoartróza |
| Hmotnost | 200 g |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ne |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5907752658235 |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Další funkce: | Období růstu, Bez obilovin, Zvýšená aktivita, Pro seniory, Bez lepku, Podpora kloubů |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Forma dávkování: | Tableta |
| Bez cukru: | Ano |
| Typ balení: | Plastová nádoba |
| Bezlepkový: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Ochrana kloubů, Aktivní, Snížení zánětlivých stavů v kloubech, Období růstu, Vývoj kloubů, Osteoartróza |
| Hmotnost: | 200 g |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez sóji: | Ne |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
