POKUSA RawDietLine Vitamin E - doplňky stravy pro psy a kočky - 300g
Kód: VETPKSSPU0036Detailní popis produktu
POKUSA RawDietLine Vitamin E - doplňky stravy pro psy a kočky - 300g| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Prášek |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Hojení ran, Vypadávající kabát, Silná imunita, Kůže a srst, Ochrana svalové hmoty, Zachování vitality, Stres, Vitalita |
| Bezlepkový | Ano |
| Hmotnost | 300 g |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Plastová nádoba |
| Bez sóji | Ano |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Další funkce | Vlasy a kůže, Budování svalů, Úleva od stresu |
| Kategorie | Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Nelikvidujte v běžném odpadu; dodržujte místní předpisy pro likvidaci zdravotnického odpadu. |
| Hrubá vláknina | 0,2% |
| Obsažená vlhkost | 2,8% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5906800491107 |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Prášek |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Hojení ran, Vypadávající kabát, Silná imunita, Kůže a srst, Ochrana svalové hmoty, Zachování vitality, Stres, Vitalita |
| Bezlepkový: | Ano |
| Hmotnost: | 300 g |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ balení: | Plastová nádoba |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Další funkce: | Vlasy a kůže, Budování svalů, Úleva od stresu |
| Kategorie: | Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Nelikvidujte v běžném odpadu; dodržujte místní předpisy pro likvidaci zdravotnického odpadu. |
| Hrubá vláknina: | 0,2% |
| Obsažená vlhkost: | 2,8% |
