POKUSA RawDietLine Calcium Citrate - doplňky stravy pro psy a kočky - 250g
Kód: VETPKSSPU0015Detailní popis produktu
POKUSA RawDietLine Calcium Citrate - doplňky stravy pro psy a kočky - 250g| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny, Bez obilovin, Bez lepku |
| Hmotnost | 250 g |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Plastová nádoba |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Bez sóji | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Zuby, Kostra, Silné a zdravé kosti, Ochrana před srdečními chorobami, Srdce |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Prášek |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nelikvidujte v běžném odpadu; dodržujte místní předpisy pro likvidaci zdravotnického odpadu., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5904730919999 |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Další funkce: | Přecitlivělost na potraviny, Bez obilovin, Bez lepku |
| Hmotnost: | 250 g |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ balení: | Plastová nádoba |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Zuby, Kostra, Silné a zdravé kosti, Ochrana před srdečními chorobami, Srdce |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Prášek |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nelikvidujte v běžném odpadu; dodržujte místní předpisy pro likvidaci zdravotnického odpadu., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem. |
