POKUSA Egg Yolk RawDietLine - doplňky stravy pro psy a kočky - 150g
Kód: VETPKSSPU0025Detailní popis produktu
POKUSA Egg Yolk RawDietLine - doplňky stravy pro psy a kočky - 150g| Typ balení | Plastová nádoba |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Vitalita, Ochrana svalové hmoty, Kůže a srst |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji | Ano |
| Další funkce | Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Budování svalů, Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Hmotnost | 150 g |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bezlepkový | Ano |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Prášek |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nelikvidujte v běžném odpadu; dodržujte místní předpisy pro likvidaci zdravotnického odpadu. |
| Bílkoviny | 33,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5904730919357 |
| Typ balení: | Plastová nádoba |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Vitalita, Ochrana svalové hmoty, Kůže a srst |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji: | Ano |
| Další funkce: | Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Budování svalů, Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Hmotnost: | 150 g |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Bezlepkový: | Ano |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Prášek |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nelikvidujte v běžném odpadu; dodržujte místní předpisy pro likvidaci zdravotnického odpadu. |
| Bílkoviny: | 33,5% |
