POKUSA Cod liver oil - olej z tresčích jater pro psy a kočky – 250 ml
Kód: VETPKSSPU0003Detailní popis produktu
POKUSA Cod liver oil - olej z tresčích jater pro psy a kočky – 250 ml| Kategorie | Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Hmotnost | 250 g |
| Specifické potřeby zvířete | Silné a zdravé kosti, Kůže a srst, Zlepšení zdraví pokožky, Snížení nervového napětí |
| Typ balení | Láhev |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Hlavní příchuť | Ryby |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Forma dávkování | Tekutina |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Monobílkoviny, Bez lepku, Úleva od stresu |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Obsažená vlhkost | 0,1% |
| Obsah tuku | 99,97% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5904158305428 |
| Kategorie: | Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Hmotnost: | 250 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Silné a zdravé kosti, Kůže a srst, Zlepšení zdraví pokožky, Snížení nervového napětí |
| Typ balení: | Láhev |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Hlavní příchuť: | Ryby |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Forma dávkování: | Tekutina |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Monobílkoviny, Bez lepku, Úleva od stresu |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Obsažená vlhkost: | 0,1% |
| Obsah tuku: | 99,97% |
