JM SANTE Vet Protector Gastro - Biotyk - multibiotik pro psy a kočky – 60 g
Kód: VETJMSSPU0013Detailní popis produktu
JM SANTE Vet Protector Gastro - Biotyk - multibiotik pro psy a kočky – 60 g| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení, Gastrointestinální problémy, Podpora imunity |
| Typ balení | Plastové obaly |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Specifické potřeby zvířete | Silná imunita, Stabilizace střevní bakteriální flóry, Prevence přerůstání střevních bakterií, Správné trávení |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hmotnost | 60 g |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902596718923 |
| Další funkce: | Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení, Gastrointestinální problémy, Podpora imunity |
| Typ balení: | Plastové obaly |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Specifické potřeby zvířete: | Silná imunita, Stabilizace střevní bakteriální flóry, Prevence přerůstání střevních bakterií, Správné trávení |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hmotnost: | 60 g |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu. |
