JM SANTE Polisept Vet Spray silver home spray – sprej na rány pro psa a kočku – 50ml
Kód: VETJMSSPU0035Detailní popis produktu
JM SANTE Polisept Vet Spray silver home spray – sprej na rány pro psa a kočku – 50ml| Stáří zvířete | Dospělí |
| Typ balení | Plastové obaly |
| Kategorie produktu | Sprej |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Specifické potřeby zvířete | Kůže a srst, Hojení ran |
| Hmotnost | 60 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5905943350579 |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Typ balení: | Plastové obaly |
| Kategorie produktu: | Sprej |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Specifické potřeby zvířete: | Kůže a srst, Hojení ran |
| Hmotnost: | 60 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu. |
