JM SANTE Poliderm - šampon proti lupům pro psy a kočky – 250 ml
Kód: VETJMSSPU0015Detailní popis produktu
JM SANTE Poliderm - šampon proti lupům pro psy a kočky – 250 ml| Specifické potřeby zvířete | Tučná srst, Lupy |
| Efekt šamponu | Osvěžující, Proti lupům, Proti svědění, Čisticí, Anti-pruritické, Hydratující |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Kategorie produktu | Šampon |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Typ balení | Láhev |
| Objem | 250 ml |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Hmotnost | 300 g |
| Varování | Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902596718541 |
| Specifické potřeby zvířete: | Tučná srst, Lupy |
| Efekt šamponu: | Osvěžující, Proti lupům, Proti svědění, Čisticí, Anti-pruritické, Hydratující |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Kategorie produktu: | Šampon |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Typ balení: | Láhev |
| Objem: | 250 ml |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Hmotnost: | 300 g |
| Varování: | Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
