JM SANTE Poliderm - emulze na kůži se sklonem k zánětům pro psy a kočky – 140 ml
Kód: VETJMSSPU0016Detailní popis produktu
JM SANTE Poliderm - emulze na kůži se sklonem k zánětům pro psy a kočky – 140 ml| Kategorie produktu | Kondicionér |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Specifické potřeby zvířete | Lupy, Tučná srst |
| Typ balení | Láhev |
| Efekt šamponu | Hydratující, Zklidňující, Anti-pruritické, Protizánětlivé, Ošetřování, Regenerace, Zklidnění podráždění, Revitalizační, Proti svědění |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hmotnost | 200 g |
| Objem | 140 ml |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902596718565 |
| Kategorie produktu: | Kondicionér |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Specifické potřeby zvířete: | Lupy, Tučná srst |
| Typ balení: | Láhev |
| Efekt šamponu: | Hydratující, Zklidňující, Anti-pruritické, Protizánětlivé, Ošetřování, Regenerace, Zklidnění podráždění, Revitalizační, Proti svědění |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hmotnost: | 200 g |
| Objem: | 140 ml |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu. |
