HOLISTA Spirulina - doplňky stravy pro psy a kočky - 90 tablet
Kód: DLSHSTZWI0007Detailní popis produktu
HOLISTA Spirulina - doplňky stravy pro psy a kočky - 90 tablet| Specifické potřeby zvířete | Detoxikace těla, Silná imunita, Potravinová alergie, Alergický, Ochrana trávicího traktu, Ochrana ledvin |
| Typ balení | Plastová nádoba |
| Bez sóji | Ano |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Podpora trávení, Alergie, Bez obilovin, Podpora imunity, Bez lepku |
| Hmotnost | 200 g |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Forma dávkování | Tableta |
| Bez cukru | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Obsah tuku | 7% |
| Bílkoviny | 57 % |
| Hrubý popel | 8% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5905923214341 |
| Specifické potřeby zvířete: | Detoxikace těla, Silná imunita, Potravinová alergie, Alergický, Ochrana trávicího traktu, Ochrana ledvin |
| Typ balení: | Plastová nádoba |
| Bez sóji: | Ano |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Podpora trávení, Alergie, Bez obilovin, Podpora imunity, Bez lepku |
| Hmotnost: | 200 g |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Forma dávkování: | Tableta |
| Bez cukru: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Obsah tuku: | 7% |
| Bílkoviny: | 57 % |
| Hrubý popel: | 8% |
