HOLISTA Spirulina - doplňky stravy pro psy a kočky - 100g
Kód: VETHSTSPU0053Detailní popis produktu
HOLISTA Spirulina - doplňky stravy pro psy a kočky - 100g| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Podpora imunity, Celkový zdravotní stav, Rekonvalescence, Alergie, Bez lepku |
| Kategorie | Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Doplněk stravy BARF, Silná imunita, Alergický, Doba rekonvalescence, Zotavení |
| Typ balení | Plastová nádoba |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Prášek |
| Hmotnost | 100 g |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel | 8% |
| Obsah tuku | 7% |
| Bílkoviny | 57 % |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5904870034767 |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Podpora imunity, Celkový zdravotní stav, Rekonvalescence, Alergie, Bez lepku |
| Kategorie: | Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Doplněk stravy BARF, Silná imunita, Alergický, Doba rekonvalescence, Zotavení |
| Typ balení: | Plastová nádoba |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Prášek |
| Hmotnost: | 100 g |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel: | 8% |
| Obsah tuku: | 7% |
| Bílkoviny: | 57 % |
