HOLISTA Omega 3 fish oil - doplňky stravy pro psy a kočky - 250ml
Kód: VETHSTSPU0002Detailní popis produktu
HOLISTA Omega 3 fish oil - doplňky stravy pro psy a kočky - 250ml| Specifické potřeby zvířete | Období růstu, Vitalita, Celkové zdraví, Kůže a srst, Ochrana kloubů, Vypadávající kabát, Aktivní, Těhotná nebo matka, Zlepšení zdraví pokožky, Srdce, Silná imunita, Období růstu, těhotenství a kojení, Ochrana před srdečními chorobami, Zachování vitality |
| Hmotnost | 250 g |
| Bezlepkový | Ano |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Pro seniory, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Těhotenství a kojení, Bez lepku, Období růstu, Zvýšená aktivita |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Typ balení | Láhev |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Forma dávkování | Tekutina |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez sóji | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5903999105303 |
| Specifické potřeby zvířete: | Období růstu, Vitalita, Celkové zdraví, Kůže a srst, Ochrana kloubů, Vypadávající kabát, Aktivní, Těhotná nebo matka, Zlepšení zdraví pokožky, Srdce, Silná imunita, Období růstu, těhotenství a kojení, Ochrana před srdečními chorobami, Zachování vitality |
| Hmotnost: | 250 g |
| Bezlepkový: | Ano |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Pro seniory, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Těhotenství a kojení, Bez lepku, Období růstu, Zvýšená aktivita |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Typ balení: | Láhev |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Forma dávkování: | Tekutina |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
