HOLISTA Calcium citrate - doplňky stravy pro psy a kočky - 200g
Kód: VETHSTSPU0030Detailní popis produktu
HOLISTA Calcium citrate - doplňky stravy pro psy a kočky - 200g| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Období růstu, Budování svalů, Bez lepku |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Prášek |
| Typ balení | Plastová nádoba |
| Hmotnost | 200 g |
| Specifické potřeby zvířete | Silné a zdravé kosti, Ochrana před srdečními chorobami, Kostra, Období růstu, Srdce, Ochrana svalové hmoty |
| Bez sóji | Ano |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5903999105389 |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Období růstu, Budování svalů, Bez lepku |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Prášek |
| Typ balení: | Plastová nádoba |
| Hmotnost: | 200 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Silné a zdravé kosti, Ochrana před srdečními chorobami, Kostra, Období růstu, Srdce, Ochrana svalové hmoty |
| Bez sóji: | Ano |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
