HOLISTA Brewer's yeast - doplňky stravy pro psy a kočky - 800g
Kód: VETHSTSPU0026Detailní popis produktu
HOLISTA Brewer's yeast - doplňky stravy pro psy a kočky - 800g| Bezlepkový | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Vypadávající kabát, Ochrana před srdečními chorobami, Kůže a srst, Celkové zdraví, Srdce, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 800 g |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Prášek |
| Typ balení | Sáček |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora trávení, Bez lepku, Celkový zdravotní stav |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Obsah tuku | 1% |
| Hrubá vláknina | 1% |
| Bílkoviny | 43% |
| Hrubý popel | 7% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5903999105419 |
| Bezlepkový: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Vypadávající kabát, Ochrana před srdečními chorobami, Kůže a srst, Celkové zdraví, Srdce, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost: | 800 g |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Prášek |
| Typ balení: | Sáček |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora trávení, Bez lepku, Celkový zdravotní stav |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Obsah tuku: | 1% |
| Hrubá vláknina: | 1% |
| Bílkoviny: | 43% |
| Hrubý popel: | 7% |
