HOLISTA Betaglucan - doplňky stravy pro psy a kočky - 200g
Kód: VETHSTSPU0023Detailní popis produktu
HOLISTA Betaglucan - doplňky stravy pro psy a kočky - 200g| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Prášek |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Doba rekonvalescence, Zotavení, Podpora zánětlivých střevních onemocnění (IBD), Silná imunita |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Hmotnost | 200 g |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Plastová nádoba |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Další funkce | Rekonvalescence, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Podpora imunity, Těhotenství a kojení |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5905923214037 |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Prášek |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Doba rekonvalescence, Zotavení, Podpora zánětlivých střevních onemocnění (IBD), Silná imunita |
| Bez sóji: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Hmotnost: | 200 g |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ balení: | Plastová nádoba |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Další funkce: | Rekonvalescence, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Podpora imunity, Těhotenství a kojení |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
