EUROWET Drop&Go Spot-on – kapky proti blechám a klíšťatům pro psa a kočku – 5x2 ml
Kód: DLZEWEPLU0023Detailní popis produktu
EUROWET Drop&Go Spot-on – kapky proti blechám a klíšťatům pro psa a kočku – 5x2 ml| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Typ balení | Karton |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana proti klíšťatům a blechám |
| Hmotnost | 100 g |
| Volně prodejný výrobek | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie produktu | Přípravky proti klíšťatům a hmyzu |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Forma dávkování | Tekutina |
| Varování | Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou., Skladujte na chladném a suchém místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5907785443730 |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Typ balení: | Karton |
| Specifické potřeby zvířete: | Ochrana proti klíšťatům a blechám |
| Hmotnost: | 100 g |
| Volně prodejný výrobek: | Ano |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie produktu: | Přípravky proti klíšťatům a hmyzu |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Forma dávkování: | Tekutina |
| Varování: | Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou., Skladujte na chladném a suchém místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
