BIOFEED Euphoria - lososový olej - 1l
Kód: DLZBFDPLU0001Detailní popis produktu
BIOFEED Euphoria - lososový olej - 1l| Bezlepkový | Ano |
| Typ balení | Láhev |
| Hmotnost | 1 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Kategorie produktu | Olej, Vitamíny a živiny |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Bez lepku |
| Forma dávkování | Tekutina |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Hlavní příchuť | Ryby |
| Kategorie | Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Varování | Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou., Nevlévejte do kanalizace. Výrobek a jeho obal likvidujte jako nebezpečný odpad., Používejte v dobře větraných prostorách. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS07: Škodlivý, GHS08: Nebezpečí pro zdraví |
| Obsah tuku | 99,9% |
| Hrubá vláknina | 0 % |
| Hrubý popel | 0 % |
| Bílkoviny | 0 % |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5906744519271 |
| Bezlepkový: | Ano |
| Typ balení: | Láhev |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Kategorie produktu: | Olej, Vitamíny a živiny |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Bez lepku |
| Forma dávkování: | Tekutina |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Ryby |
| Kategorie: | Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Varování: | Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou., Nevlévejte do kanalizace. Výrobek a jeho obal likvidujte jako nebezpečný odpad., Používejte v dobře větraných prostorách. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS07: Škodlivý, GHS08: Nebezpečí pro zdraví |
| Obsah tuku: | 99,9% |
| Hrubá vláknina: | 0 % |
| Hrubý popel: | 0 % |
| Bílkoviny: | 0 % |
