VETFOOD Flora Defense Mini - doplňky stravy pro kočky - 30ks
Kód: VETVTFSPP0003Detailní popis produktu
VETFOOD Flora Defense Mini - doplňky stravy pro kočky - 30ks| Bezlepkový | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Další funkce | Podpora imunity, Podpora trávení, Gastrointestinální problémy |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Prevence přerůstání střevních bakterií, Stabilizace střevní bakteriální flóry, Silná imunita, Správné trávení, Ochrana trávicího traktu |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hmotnost | 60 g |
| Kategorie | Pro kočky |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Forma dávkování | Tableta |
| Bez cukru | Ano |
| Typ balení | Karton |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Nelikvidujte v běžném odpadu; dodržujte místní předpisy pro likvidaci zdravotnického odpadu. |
| Obsah tuku | 7% |
| Hrubý popel | 2,4% |
| Bílkoviny | 18% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5903260903300 |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Další funkce: | Podpora imunity, Podpora trávení, Gastrointestinální problémy |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Prevence přerůstání střevních bakterií, Stabilizace střevní bakteriální flóry, Silná imunita, Správné trávení, Ochrana trávicího traktu |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hmotnost: | 60 g |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Forma dávkování: | Tableta |
| Bez cukru: | Ano |
| Typ balení: | Karton |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Nelikvidujte v běžném odpadu; dodržujte místní předpisy pro likvidaci zdravotnického odpadu. |
| Obsah tuku: | 7% |
| Hrubý popel: | 2,4% |
| Bílkoviny: | 18% |
