ZOLUX Chambiose Nature - Podestýlka - 10l
Kód: DLZZOUZWI0001Detailní popis produktu
ZOLUX Chambiose Nature - Podestýlka - 10l| Kategorie | Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro činčilu, Pro křečka, Pro fretku, Pro morče, Pro myši a krysy, Pro hlodavce |
| Typ zvířete | Hlodavec, králík |
| Materiál | Rostlinná vláknina |
| Biologicky odbouratelný | Ano |
| Kategorie produktu | Ostatní příslušenství |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Hlodavec, králík |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Hlasitost | 10 l |
| Varování | Vyhněte se vdechování prachu., Uchovávejte mimo dosah dětí., Skladujte na suchém místě, mimo dosah zdrojů ohně. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Substrates and sawdust |
|---|---|
| EAN: | 3336022123128 |
| Kategorie: | Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro činčilu, Pro křečka, Pro fretku, Pro morče, Pro myši a krysy, Pro hlodavce |
| Typ zvířete: | Hlodavec, králík |
| Materiál: | Rostlinná vláknina |
| Biologicky odbouratelný: | Ano |
| Kategorie produktu: | Ostatní příslušenství |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Hlodavec, králík |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Hlasitost: | 10 l |
| Varování: | Vyhněte se vdechování prachu., Uchovávejte mimo dosah dětí., Skladujte na suchém místě, mimo dosah zdrojů ohně. |
