Apple MUWA3ZM/A stylus 20,5 g Bílá
Kód: TABAPPRYS0004Detailní popis produktu
Apple MUWA3ZM/A stylus 20,5 g Bílá| Kompatibilita značky | Apple |
| Bluetooth | Ano |
| Barva | Bílá |
| Kompatibilita zařízení | Tablet |
| Výška | 155 mm |
| Šířka | 8,9 mm |
| Hloubka | 8,9 mm |
| Hmotnost | 20,5 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Styli |
|---|---|
| EAN: | 195949133695 |
| Kompatibilita značky: | Apple |
| Bluetooth: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Kompatibilita zařízení: | Tablet |
| Výška: | 155 mm |
| Šířka: | 8,9 mm |
| Hloubka: | 8,9 mm |
| Hmotnost: | 20,5 g |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
