Stanley FME1250K 1250 W 850 ot/min
Kód: NELSTLMUD0001Detailní popis produktu
Stanley FME1250K 1250 W 850 ot/min| Barva | Žlutá, Černá |
| Systém rychlého uvolnění | Ano |
| Zpětný chod | Ano |
| Nastavitelná rychlost | Ano |
| Snadné uchopení | Ano |
| Vrtání s příklepem | Ano |
| Sekání | Ano |
| Vrtání | Ano |
| Příkon | 1250 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Hmotnost | 5,4 kg |
| Průměr vrtání do betonu (max.) | 4 cm |
| Průměr vrtání do oceli (max.) | 1,3 cm |
| Jmenovitá rychlost (min.) | 0 ot/min |
| Průměr vrtání do dřeva (max.) | 4 cm |
| Stanovená rychlost | 850 ot/min |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý, GHS08: Nebezpečí pro zdraví |
| Varování | Zařízení nepoužívejte bez vhodných ochranných pomůcek (např. ochranných brýlí, chráničů sluchu). |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stroke hammers |
|---|---|
| EAN: | 5035048439968 |
| Barva: | Žlutá, Černá |
| Systém rychlého uvolnění: | Ano |
| Zpětný chod: | Ano |
| Nastavitelná rychlost: | Ano |
| Snadné uchopení: | Ano |
| Vrtání s příklepem: | Ano |
| Sekání: | Ano |
| Vrtání: | Ano |
| Příkon: | 1250 W |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Hmotnost: | 5,4 kg |
| Průměr vrtání do betonu (max.): | 4 cm |
| Průměr vrtání do oceli (max.): | 1,3 cm |
| Jmenovitá rychlost (min.): | 0 ot/min |
| Průměr vrtání do dřeva (max.): | 4 cm |
| Stanovená rychlost: | 850 ot/min |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivý, GHS08: Nebezpečí pro zdraví |
| Varování: | Zařízení nepoužívejte bez vhodných ochranných pomůcek (např. ochranných brýlí, chráničů sluchu). |
