Zátěžová přikrývka KO100AM 150x200 cm 6,8 kg
Kód: FIRAIVPRO0001Detailní popis produktu
Zátěžová přikrývka KO100AM 150x200 cm 6,8 kg| Šířka | 1500 mm |
| Délka | 2000 mm |
| Rozměry (š x d) | 150 x 200 cm |
| Počet prvků | 2 |
| Materiál | Polyester |
| Typ produktu | zátěžová přikrývka |
| Varování | Chraňte před otevřeným ohněm., Nepoužívejte bělidlo., Perte při správné teplotě podle pokynů na štítku. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stress products |
|---|---|
| EAN: | 5901443410850 |
| Šířka: | 1500 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Rozměry (š x d): | 150 x 200 cm |
| Počet prvků: | 2 |
| Materiál: | Polyester |
| Typ produktu: | zátěžová přikrývka |
| Varování: | Chraňte před otevřeným ohněm., Nepoužívejte bělidlo., Perte při správné teplotě podle pokynů na štítku. |
