Yato YT-82080 úhlová bruska 30000 ot/min 750 W 1,8 kg
Kód: NELYATSPR0001Detailní popis produktu
Yato YT-82080 úhlová bruska 30000 ot/min 750 W 1,8 kg| Barva | Červená, Černá |
| Třída krytí | II |
| Vstupní střídavé napětí | 230 - 240 V |
| Délka kabelu | 3 m |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Příkon | 750 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Hmotnost | 1,8 kg |
| Úroveň vibrací (broušení) | 2,5 m/s² |
| Volnoběžná rychlost (min) | 10000 ot/min |
| Hladina akustického výkonu | 75 dB |
| Míra akustického tlaku | 85 dB |
| Volnoběžná rychlost (max) | 30000 ot/min |
| Varování | Nepoužívejte ve vlhkých podmínkách. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Straight grinders |
|---|---|
| EAN: | 5906083065811 |
| Barva: | Červená, Černá |
| Třída krytí: | II |
| Vstupní střídavé napětí: | 230 - 240 V |
| Délka kabelu: | 3 m |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Příkon: | 750 W |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Hmotnost: | 1,8 kg |
| Úroveň vibrací (broušení): | 2,5 m/s² |
| Volnoběžná rychlost (min): | 10000 ot/min |
| Hladina akustického výkonu: | 75 dB |
| Míra akustického tlaku: | 85 dB |
| Volnoběžná rychlost (max): | 30000 ot/min |
| Varování: | Nepoužívejte ve vlhkých podmínkách. |
