Stupínek do vany ACTIONMED Premium Plus
Kód: LITAIVSDW0002Detailní popis produktu
Stupínek do vany ACTIONMED Premium Plus| Protiskluzové nožky | Ano |
| Barva | Chrom, Černá |
| Maximální hmotnost uživatele | 120 kg |
| Protiskluzová povrchová úprava | Ano |
| Hmotnost | 2 kg |
| Šířka | 36,5 cm |
| Hloubka | 29 cm |
| Rozteč nohou | 44 x 35 cm |
| Varování | Před použitím se ujistěte, že je výrobek stabilně umístěn. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Steps to the bathtub |
|---|---|
| EAN: | 5901443003083 |
| Protiskluzové nožky: | Ano |
| Barva: | Chrom, Černá |
| Maximální hmotnost uživatele: | 120 kg |
| Protiskluzová povrchová úprava: | Ano |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Šířka: | 36,5 cm |
| Hloubka: | 29 cm |
| Rozteč nohou: | 44 x 35 cm |
| Varování: | Před použitím se ujistěte, že je výrobek stabilně umístěn. |
