Schůdek se zábradlím - lázeňský krok ACTIONMED
Kód: LITAIVSDW0003Detailní popis produktu
Schůdek se zábradlím - lázeňský krok ACTIONMED| Barva | Chrom, Černá |
| Otvor na věšák | Ano |
| Neklouže | Ano |
| Výška | 87 cm |
| Výška kroku | 22,5 cm |
| Šířka držadla | 20 cm |
| Rozteč nohou | 44 x 35 cm |
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Varování | Před použitím se ujistěte, že je výrobek stabilně umístěn. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Steps to the bathtub |
|---|---|
| EAN: | 5901443003090 |
| Barva: | Chrom, Černá |
| Otvor na věšák: | Ano |
| Neklouže: | Ano |
| Výška: | 87 cm |
| Výška kroku: | 22,5 cm |
| Šířka držadla: | 20 cm |
| Rozteč nohou: | 44 x 35 cm |
| Hmotnost: | 3,5 kg |
| Varování: | Před použitím se ujistěte, že je výrobek stabilně umístěn. |
