SSQ SM1 KIT - pár studiových stojanů na monitory
Kód: ADISSQSTA0005Detailní popis produktu
SSQ SM1 KIT - pár studiových stojanů na monitory| Barva | Černá |
| Typ produktu | Studiový stojan na monitor |
| Materiál | Ocel, Technopolymer |
| Hmotnost | 4 kg |
| Rozložená výška | 140 cm |
| Výška | 9000 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stands and grips |
|---|---|
| EAN: | 5904161820123 |
| Barva: | Černá |
| Typ produktu: | Studiový stojan na monitor |
| Materiál: | Ocel, Technopolymer |
| Hmotnost: | 4 kg |
| Rozložená výška: | 140 cm |
| Výška: | 9000 mm |
