Sprchová židle s opěradlem a područkami
Kód: LITAIVKPR0003Detailní popis produktu
Sprchová židle s opěradlem a područkami| Výška sedadla (min) | 41 cm |
| Maximální výška | 87 cm |
| Výška sedadla (max) | 54 cm |
| Rozměry opěradla | 42 x 17 x 2,5 cm |
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Hloubka sedáku | 33 cm |
| Šířka sedadla | 40 cm |
| Materiál | Termoplast, Polyetylen, Polypropylen, Pěna, Hliník |
| Nastavitelná výška | Ano |
| Barva | Šedá, Bílá |
| Maximální hmotnost uživatele | 110 kg |
| Varování | Před použitím se ujistěte, že je stolička stabilní., Před použitím zkontrolujte, zda není výrobek poškozen., Pravidelně kontrolujte stav šroubů a spojů. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shower chairs |
|---|---|
| EAN: | 5901443410782 |
| Výška sedadla (min): | 41 cm |
| Maximální výška: | 87 cm |
| Výška sedadla (max): | 54 cm |
| Rozměry opěradla: | 42 x 17 x 2,5 cm |
| Hmotnost: | 3,5 kg |
| Hloubka sedáku: | 33 cm |
| Šířka sedadla: | 40 cm |
| Materiál: | Termoplast, Polyetylen, Polypropylen, Pěna, Hliník |
| Nastavitelná výška: | Ano |
| Barva: | Šedá, Bílá |
| Maximální hmotnost uživatele: | 110 kg |
| Varování: | Před použitím se ujistěte, že je stolička stabilní., Před použitím zkontrolujte, zda není výrobek poškozen., Pravidelně kontrolujte stav šroubů a spojů. |
