VYSÍLAČKA BAOFENG UV-5R HTQ Camo
Kód: RADBAFKRO0024Detailní popis produktu
VYSÍLAČKA BAOFENG UV-5R HTQ Camo| Zámek klávesnice | Ano |
| Pásmo FM | 64 - 108 Mhz |
| Funkce VOX | Ano |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Nabíjecí konektor | Ano |
| Příkon | 5 W |
| Kapacita baterie | 1800 mAh |
| Barva | Kamufláž |
| Varování | Tyto výrobky v této kategorii musí být likvidovány na specializovaných sběrných místech pro elektronický odpad., Nevystavujte vysílačky vodě a vlhkosti, pokud není model vodotěsný., Nevyhazujte elektronická zařízení do běžného odpadu. Zlikvidujte je na příslušných sběrných místech elektronického odpadu. |
| Aktivní potlačení hluku | Ano |
| Snížení hluku | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Short-wave radio |
|---|---|
| EAN: | 5903815492280 |
| Zámek klávesnice: | Ano |
| Pásmo FM: | 64 - 108 Mhz |
| Funkce VOX: | Ano |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Nabíjecí konektor: | Ano |
| Příkon: | 5 W |
| Kapacita baterie: | 1800 mAh |
| Barva: | Kamufláž |
| Varování: | Tyto výrobky v této kategorii musí být likvidovány na specializovaných sběrných místech pro elektronický odpad., Nevystavujte vysílačky vodě a vlhkosti, pokud není model vodotěsný., Nevyhazujte elektronická zařízení do běžného odpadu. Zlikvidujte je na příslušných sběrných místech elektronického odpadu. |
| Aktivní potlačení hluku: | Ano |
| Snížení hluku: | Ano |
