Tarcze papír, 14x14 cm, 100 ks.
Kód: STZBRPTST0001Detailní popis produktu
Tarcze papír, 14x14 cm, 100 ks.| Množství | 100 |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Papír |
| Výška | 140 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Varování | Používejte pouze v bezpečném a řádně připraveném prostředí., Uchovávejte mimo dosah dětí., Před střelbou se ujistěte, že jsou terče správně umístěny a umístěny. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shooting targets |
|---|---|
| EAN: | 5907461625856 |
| Množství: | 100 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Papír |
| Výška: | 140 mm |
| Šířka: | 140 mm |
| Varování: | Používejte pouze v bezpečném a řádně připraveném prostředí., Uchovávejte mimo dosah dětí., Před střelbou se ujistěte, že jsou terče správně umístěny a umístěny. |
