WOOD knihovna 65x40x170,5 dub wotan + antracit
Kód: RGACMMDRE0094Detailní popis produktu
WOOD knihovna 65x40x170,5 dub wotan + antracit| Umístění / poloha | Podlahový |
| Model | Vitrína |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku | Dub wotan |
| Zásuvky | Ne |
| Materiál polic | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Počet dvířek | 2 dveře/dveří |
| Zrcadlo | Ne |
| Počet roštů | 5 police/polic |
| Dodatečné informace | Nábytek pro vlastní montáž, Dvě přední strany otevřené do strany |
| Kolekce | WOOD |
| (cdm) Další barvy | Antracit |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Materiál dvířek | Dřevotřískové desky |
| Tloušťka nábytkové desky | 16 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení | 65 kg |
| Výška chodidel | 10 cm |
| Výška | 1705 mm |
| Šířka | 650 mm |
| Obsah soupravy | Montážní návod x1, Webové stránky x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství |
| Hmotnost druhého balení | 28 kg |
| Počet balení | 2 |
| Hmotnost prvního balení | 37 kg |
| Rozměry prvního balení | 180 x 45 x 10,5 cm |
| Rozměry druhého balení | 74 x 49 x 18 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shelves |
|---|---|
| EAN: | 5903815006487 |
| Umístění / poloha: | Podlahový |
| Model: | Vitrína |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku: | Dub wotan |
| Zásuvky: | Ne |
| Materiál polic: | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Počet dvířek: | 2 dveře/dveří |
| Zrcadlo: | Ne |
| Počet roštů: | 5 police/polic |
| Dodatečné informace: | Nábytek pro vlastní montáž, Dvě přední strany otevřené do strany |
| Kolekce: | WOOD |
| (cdm) Další barvy: | Antracit |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Materiál dvířek: | Dřevotřískové desky |
| Tloušťka nábytkové desky: | 16 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 65 kg |
| Výška chodidel: | 10 cm |
| Výška: | 1705 mm |
| Šířka: | 650 mm |
| Obsah soupravy: | Montážní návod x1, Webové stránky x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství |
| Hmotnost druhého balení: | 28 kg |
| Počet balení: | 2 |
| Hmotnost prvního balení: | 37 kg |
| Rozměry prvního balení: | 180 x 45 x 10,5 cm |
| Rozměry druhého balení: | 74 x 49 x 18 cm |
