Topeshop OLIV 2D ANT/ART KPL kancelářská police
Kód: RGATOHDRE0113Detailní popis produktu
Topeshop OLIV 2D ANT/ART KPL kancelářská police| Vyžaduje složení | Ano |
| Kolekce | OLIV |
| Materiál polic | Dřevotřískové desky |
| Země výroby | Polsko |
| Materiál rukojeti | Plast |
| Materiál povrchu poliček | Laminát |
| Počet roštů | 8 police/polic |
| Zábradlí | Ano |
| Styl | Moderní |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Matný |
| Barva rukojeti | Stříbrná |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Počet dvířek | 2 dveře/dveří |
| Zrcadlo | Ne |
| Barva dveří | Řemeslné dubové dřevo |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Barva rámečku | Antracit |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Šířka | 740 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Montážní instrukce | Ano |
| Množství (vnitřní karton) | 1 kusů |
| Montážní sada | Ano |
| Typ balení | Karton |
| Varování | Ujistěte se, že je regál bezpečně upevněn., Montáž provádějte podle přiloženého návodu., Nepřetěžujte police, aby nedošlo k jejich poškození. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shelves |
|---|---|
| EAN: | 5904507205362 |
| Vyžaduje složení: | Ano |
| Kolekce: | OLIV |
| Materiál polic: | Dřevotřískové desky |
| Země výroby: | Polsko |
| Materiál rukojeti: | Plast |
| Materiál povrchu poliček: | Laminát |
| Počet roštů: | 8 police/polic |
| Zábradlí: | Ano |
| Styl: | Moderní |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Matný |
| Barva rukojeti: | Stříbrná |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Počet dvířek: | 2 dveře/dveří |
| Zrcadlo: | Ne |
| Barva dveří: | Řemeslné dubové dřevo |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Barva rámečku: | Antracit |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Šířka: | 740 mm |
| Hloubka: | 350 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Montážní instrukce: | Ano |
| Množství (vnitřní karton): | 1 kusů |
| Montážní sada: | Ano |
| Typ balení: | Karton |
| Varování: | Ujistěte se, že je regál bezpečně upevněn., Montáž provádějte podle přiloženého návodu., Nepřetěžujte police, aby nedošlo k jejich poškození. |
