Kovová regálová skříň 175kg x5 180x90x40cm zelenomodrá, pozinkovaná, skládací, MDF, RB-1250
Kód: RGARELMET0001Detailní popis produktu
Kovová regálová skříň 175kg x5 180x90x40cm zelenomodrá, pozinkovaná, skládací, MDF, RB-1250| Kompatibilita značky | Jakékoliv značky |
| Materiál | Pozinkovaná ocel, MDF |
| Maximální zátěž | 75 kg |
| Barva | Šedá |
| Typ produktu | Police |
| Šířka | 900 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Varování | Abyste zachovali trvanlivost stojanů, používejte je v určeném rozmezí teploty a vlhkosti., Vyvarujte se přetížení polic, aby nedošlo k jejich poškození nebo převrácení., Ujistěte se, že je rampa bezpečně upevněna, aby nedošlo k jejímu převrácení. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shelves |
|---|---|
| EAN: | 5901890096621 |
| Kompatibilita značky: | Jakékoliv značky |
| Materiál: | Pozinkovaná ocel, MDF |
| Maximální zátěž: | 75 kg |
| Barva: | Šedá |
| Typ produktu: | Police |
| Šířka: | 900 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Varování: | Abyste zachovali trvanlivost stojanů, používejte je v určeném rozmezí teploty a vlhkosti., Vyvarujte se přetížení polic, aby nedošlo k jejich poškození nebo převrácení., Ujistěte se, že je rampa bezpečně upevněna, aby nedošlo k jejímu převrácení. |
