Knihovna FIESTA 4P 59,5x30x140 cm, dub artisan
Kód: RGATOHDRE0073Detailní popis produktu
Knihovna FIESTA 4P 59,5x30x140 cm, dub artisan| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Dodatečné informace | Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně., Hrany - zakončené plastem ABS (vyznačuje se vysokou mechanickou a chemickou odolností), Povrch nábytku očistěte měkkým hadříkem. Vyhněte se používání drsných chemikálií, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Nábytek pro vlastní montáž |
| Barva | Dub |
| Hloubka | 300 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Šířka | 595 mm |
| Tloušťka nábytkové desky | 16 mm |
| Obsah soupravy | Veškeré potřebné montážní příslušenství, Knihovna x1, Montážní návod x1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shelves |
|---|---|
| EAN: | 5904507201197 |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Dodatečné informace: | Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně., Hrany - zakončené plastem ABS (vyznačuje se vysokou mechanickou a chemickou odolností), Povrch nábytku očistěte měkkým hadříkem. Vyhněte se používání drsných chemikálií, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Nábytek pro vlastní montáž |
| Barva: | Dub |
| Hloubka: | 300 mm |
| Výška: | 1400 mm |
| Šířka: | 595 mm |
| Tloušťka nábytkové desky: | 16 mm |
| Obsah soupravy: | Veškeré potřebné montážní příslušenství, Knihovna x1, Montážní návod x1 |
