Cama WIO180 VIGO s/b skřínka do obývacího pokoje Skříňka
Kód: RGACMMDRE0045Detailní popis produktu
Cama WIO180 VIGO s/b skřínka do obývacího pokoje Skříňka| Počet dvířek | 1 dveře/dveří |
| Počet roštů | 3 police/polic |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Zrcadlo | Ne |
| Kolekce | VIGO |
| Barva dveří | Bílá |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Barva rámečku | Šedá |
| Model | Skříňka |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál polic | Sklo, Temperované sklo |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Dodatečné informace | Tři police uvnitř, Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Nábytek pro vlastní montáž, Čelní plochy bez rukojetí, Jedna přední strana pevná (užší), Jedna přední strana otevřená (širší), Otevřená přední strana (bez skla), Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek) |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Výška balení | 80 mm |
| Hmotnost včetně balení | 26,5 kg |
| Šířka | 400 mm |
| Hloubka balení | 1850 mm |
| Šířka balení | 405 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Počet balení | 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shelves |
|---|---|
| EAN: | 5903815001222 |
| Počet dvířek: | 1 dveře/dveří |
| Počet roštů: | 3 police/polic |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Zrcadlo: | Ne |
| Kolekce: | VIGO |
| Barva dveří: | Bílá |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Barva rámečku: | Šedá |
| Model: | Skříňka |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál polic: | Sklo, Temperované sklo |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Dodatečné informace: | Tři police uvnitř, Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Nábytek pro vlastní montáž, Čelní plochy bez rukojetí, Jedna přední strana pevná (užší), Jedna přední strana otevřená (širší), Otevřená přední strana (bez skla), Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek) |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Výška balení: | 80 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 26,5 kg |
| Šířka: | 400 mm |
| Hloubka balení: | 1850 mm |
| Šířka balení: | 405 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hloubka: | 300 mm |
| Počet balení: | 1 |
