Cama WIO180 VIGO b/c skřínka do obývacího pokoje Skříňka
Kód: RGACMMDRE0038Detailní popis produktu
Cama WIO180 VIGO b/c skřínka do obývacího pokoje Skříňka| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Kolekce | VIGO |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Dodatečné informace | Nábytek pro vlastní montáž, Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Čelní plochy bez rukojetí, Jedna přední strana pevná (užší), Jedna přední strana otevřená (širší), Otevřená přední strana (bez skla), Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Tři police uvnitř, Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně. |
| Počet roštů | 3 police/polic |
| Barva dveří | Bílá |
| Počet dvířek | 1 dveře/dveří |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Materiál polic | Temperované sklo, Sklo |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Model | Skříňka |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku | Bílá |
| Šířka | 400 mm |
| Výška balení | 80 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Šířka balení | 405 mm |
| Hmotnost včetně balení | 26,5 kg |
| Hloubka balení | 1850 mm |
| Počet balení | 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shelves |
|---|---|
| EAN: | 5903815001185 |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Kolekce: | VIGO |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Dodatečné informace: | Nábytek pro vlastní montáž, Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Čelní plochy bez rukojetí, Jedna přední strana pevná (užší), Jedna přední strana otevřená (širší), Otevřená přední strana (bez skla), Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Tři police uvnitř, Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně. |
| Počet roštů: | 3 police/polic |
| Barva dveří: | Bílá |
| Počet dvířek: | 1 dveře/dveří |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Materiál polic: | Temperované sklo, Sklo |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Model: | Skříňka |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Šířka: | 400 mm |
| Výška balení: | 80 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hloubka: | 300 mm |
| Šířka balení: | 405 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 26,5 kg |
| Hloubka balení: | 1850 mm |
| Počet balení: | 1 |
