Cama RO5 CZ/CZ/BI skřínka do obývacího pokoje Úložná skříňka
Kód: RGACMMDRE0075Detailní popis produktu
Cama RO5 CZ/CZ/BI skřínka do obývacího pokoje Úložná skříňka| Barva dveří | Bílá |
| Dodatečné informace | Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (1 kus pro jednu skříňku), Nábytek pro vlastní montáž, Stojící nebo zavěšená skříň, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Možnost zavěsit/položit skříňku vodorovně nebo svisle, Jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Jeden prostor uvnitř - žádná police, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky, Fotografie vnitřku skříně ukazují barevné provedení antracit / wotan dub a jsou pouze ilustrativní. |
| Kolekce | ROCO |
| Model | Úložná skříňka |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Umístění / poloha | Stojanový nábytek |
| Počet dvířek | 1 dveře/dveří |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Matný |
| Barva rámečku | Černá |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Šířka balení | 480 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška balení | 110 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hloubka balení | 420 mm |
| Hmotnost včetně balení | 10,5 kg |
| Počet balení | 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shelves |
|---|---|
| EAN: | 5903815005145 |
| Barva dveří: | Bílá |
| Dodatečné informace: | Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (1 kus pro jednu skříňku), Nábytek pro vlastní montáž, Stojící nebo zavěšená skříň, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Možnost zavěsit/položit skříňku vodorovně nebo svisle, Jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Jeden prostor uvnitř - žádná police, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky, Fotografie vnitřku skříně ukazují barevné provedení antracit / wotan dub a jsou pouze ilustrativní. |
| Kolekce: | ROCO |
| Model: | Úložná skříňka |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Umístění / poloha: | Stojanový nábytek |
| Počet dvířek: | 1 dveře/dveří |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Matný |
| Barva rámečku: | Černá |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Šířka balení: | 480 mm |
| Hloubka: | 390 mm |
| Šířka: | 370 mm |
| Výška balení: | 110 mm |
| Výška: | 370 mm |
| Hloubka balení: | 420 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 10,5 kg |
| Počet balení: | 1 |
