Cama RO3 BI/BI/CZ skřínka do obývacího pokoje Úložná skříňka
Kód: RGACMMDRE0062Detailní popis produktu
Cama RO3 BI/BI/CZ skřínka do obývacího pokoje Úložná skříňka| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Umístění / poloha | Podlahový |
| Kolekce | ROCO |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Počet dvířek | 1 dveře/dveří |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Dodatečné informace | Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Jeden prostor uvnitř - žádná police, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Možnost zavěsit/položit skříňku vodorovně nebo svisle, Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (1 kus pro jednu skříňku), Stojící nebo zavěšená skříň, Jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), Nábytek pro vlastní montáž, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky, Fotografie vnitřku skříně ukazují barevné provedení antracit / wotan dub a jsou pouze ilustrativní. |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Materiál polic | Dřevotřískové desky |
| Model | Úložná skříňka |
| Barva dveří | Černá |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Matný |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku | Bílá |
| Výška balení | 90 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Šířka balení | 860 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hmotnost včetně balení | 20 kg |
| Hloubka balení | 420 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shelves |
|---|---|
| EAN: | 5903815004995 |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Umístění / poloha: | Podlahový |
| Kolekce: | ROCO |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Počet dvířek: | 1 dveře/dveří |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Dodatečné informace: | Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Jeden prostor uvnitř - žádná police, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Možnost zavěsit/položit skříňku vodorovně nebo svisle, Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (1 kus pro jednu skříňku), Stojící nebo zavěšená skříň, Jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), Nábytek pro vlastní montáž, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky, Fotografie vnitřku skříně ukazují barevné provedení antracit / wotan dub a jsou pouze ilustrativní. |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Materiál polic: | Dřevotřískové desky |
| Model: | Úložná skříňka |
| Barva dveří: | Černá |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Matný |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka: | 750 mm |
| Šířka balení: | 860 mm |
| Hloubka: | 390 mm |
| Výška: | 370 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 20 kg |
| Hloubka balení: | 420 mm |
