Cama RO3 ANTR/WOT skřínka do obývacího pokoje Úložná skříňka
Kód: RGACMMDRE0060Detailní popis produktu
Cama RO3 ANTR/WOT skřínka do obývacího pokoje Úložná skříňka| Materiál polic | Dřevotřískové desky |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Dodatečné informace | Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), Nábytek pro vlastní montáž, Možnost zavěsit/položit skříňku vodorovně nebo svisle, Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (1 kus pro jednu skříňku), Stojící nebo zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Jeden prostor uvnitř - žádná police, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Barva rámečku | Antracit |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Matný |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Počet dvířek | 1 dveře/dveří |
| Barva dveří | Dub wotan |
| Kolekce | ROCO |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Umístění / poloha | Podlahový |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Model | Úložná skříňka |
| Výška balení | 90 mm |
| Hmotnost včetně balení | 20 kg |
| Hloubka balení | 420 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Šířka balení | 860 mm |
| Výška | 370 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shelves |
|---|---|
| EAN: | 5903815004971 |
| Materiál polic: | Dřevotřískové desky |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Dodatečné informace: | Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), Nábytek pro vlastní montáž, Možnost zavěsit/položit skříňku vodorovně nebo svisle, Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (1 kus pro jednu skříňku), Stojící nebo zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Jeden prostor uvnitř - žádná police, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Barva rámečku: | Antracit |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Matný |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Počet dvířek: | 1 dveře/dveří |
| Barva dveří: | Dub wotan |
| Kolekce: | ROCO |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Umístění / poloha: | Podlahový |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Model: | Úložná skříňka |
| Výška balení: | 90 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 20 kg |
| Hloubka balení: | 420 mm |
| Šířka: | 750 mm |
| Hloubka: | 390 mm |
| Šířka balení: | 860 mm |
| Výška: | 370 mm |
