Cama RO1 BI/CZ/BI skřínka do obývacího pokoje Úložná skříňka
Kód: RGACMMDRE0053Detailní popis produktu
Cama RO1 BI/CZ/BI skřínka do obývacího pokoje Úložná skříňka| Model | Úložná skříňka |
| Umístění / poloha | Podlahový |
| Barva dveří | Bílá |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Kolekce | ROCO |
| Zrcadlo | Ne |
| Barva rámečku | Černá, Bílá |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Dodatečné informace | Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), Možnost zavěsit/položit skříňku vodorovně nebo svisle, Nábytek pro vlastní montáž, Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (2 kusy pro jednu skříňku), Stojící nebo zavěšená skříň, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky, Fotografie vnitřku skříně ukazují barevné provedení antracit / wotan dub a jsou pouze ilustrativní., Uvnitř přepážky/police |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Počet roštů | 1 police/polic |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Materiál polic | Dřevotřískové desky |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Počet dvířek | 1 dveře/dveří |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Matný |
| Výška balení | 90 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Šířka balení | 1240 mm |
| Šířka | 1120 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hmotnost včetně balení | 24 kg |
| Hloubka balení | 420 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shelves |
|---|---|
| EAN: | 5903815004889 |
| Model: | Úložná skříňka |
| Umístění / poloha: | Podlahový |
| Barva dveří: | Bílá |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Kolekce: | ROCO |
| Zrcadlo: | Ne |
| Barva rámečku: | Černá, Bílá |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Dodatečné informace: | Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), Možnost zavěsit/položit skříňku vodorovně nebo svisle, Nábytek pro vlastní montáž, Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (2 kusy pro jednu skříňku), Stojící nebo zavěšená skříň, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky, Fotografie vnitřku skříně ukazují barevné provedení antracit / wotan dub a jsou pouze ilustrativní., Uvnitř přepážky/police |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Počet roštů: | 1 police/polic |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Materiál polic: | Dřevotřískové desky |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Počet dvířek: | 1 dveře/dveří |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Matný |
| Výška balení: | 90 mm |
| Hloubka: | 390 mm |
| Šířka balení: | 1240 mm |
| Šířka: | 1120 mm |
| Výška: | 370 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 24 kg |
| Hloubka balení: | 420 mm |
