Supermicro CSE-732D4-668B počítačová skříň Midi Tower Černá 668 W
Kód: OIASUMOBS0080Detailní popis produktu
Supermicro CSE-732D4-668B počítačová skříň Midi Tower Černá 668 W| Podporované pevné velikosti disků | 5.25", 3.5" |
| Počet podporovaných pevných disků | 6 |
| Počet interních 3,5" pozic | 4 |
| Počet externích 2,25" pozic | 2 |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Počet 5,25" pozic | 2 |
| Počet 3,5" pozic | 5 |
| Podporované formáty základní desky | Micro ATX, EATX, ATX |
| Počet expanzních slotů | 7 |
| LED indikátory | Výkon, Síťový, HDD, Systém |
| Formát | Midi Tower |
| Barva | Černá |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Model | PC |
| Slot pro zámek | Ano |
| Certifikace | 80 Platinum Level Certified |
| Hmotnost | 12,7 kg |
| Hloubka | 525 mm |
| Šířka | 193 mm |
| Výška | 424 mm |
| Audio výstup | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 8 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Kód harmonizovaného systému | 84733080 |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max) | 1 |
| Podporované průměry předních ventilátorů | 120 mm |
| Instalované zadní ventilátory | 1x 120 mm |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 mm |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Varování | Uchovávejte výrobek na suchém místě, aby nedošlo k korozi a poškození., Ujistěte se, že je výrobek řádně uzemněn, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Výrobek může obsahovat malé části, které mohou představovat nebezpečí udušení pro děti. |
| ATX napájecí konektor (20+4pin) | Ano |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Napájecí zdroj | 668 W |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Server enclosures |
|---|---|
| EAN: | 672042432073 |
| Podporované pevné velikosti disků: | 5.25", 3.5" |
| Počet podporovaných pevných disků: | 6 |
| Počet interních 3,5" pozic: | 4 |
| Počet externích 2,25" pozic: | 2 |
| Tlačítko zap/vyp: | Ano |
| Počet 5,25" pozic: | 2 |
| Počet 3,5" pozic: | 5 |
| Podporované formáty základní desky: | Micro ATX, EATX, ATX |
| Počet expanzních slotů: | 7 |
| LED indikátory: | Výkon, Síťový, HDD, Systém |
| Formát: | Midi Tower |
| Barva: | Černá |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Model: | PC |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Certifikace: | 80 Platinum Level Certified |
| Hmotnost: | 12,7 kg |
| Hloubka: | 525 mm |
| Šířka: | 193 mm |
| Výška: | 424 mm |
| Audio výstup: | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 8 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 5 - 35 °C |
| Kód harmonizovaného systému: | 84733080 |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max): | 1 |
| Podporované průměry předních ventilátorů: | 120 mm |
| Instalované zadní ventilátory: | 1x 120 mm |
| Podporované průměry zadních ventilátorů: | 120 mm |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max): | 1 |
| Varování: | Uchovávejte výrobek na suchém místě, aby nedošlo k korozi a poškození., Ujistěte se, že je výrobek řádně uzemněn, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Výrobek může obsahovat malé části, které mohou představovat nebezpečí udušení pro děti. |
| ATX napájecí konektor (20+4pin): | Ano |
| Napájecí zdroj v ceně: | Ano |
| Napájecí zdroj: | 668 W |
