Ugreen selfie stick se stojánkem a dálkovým ovládáním LP680 1,8 m (černý)
Kód: SIUUGRSEL0001Detailní popis produktu
Ugreen selfie stick se stojánkem a dálkovým ovládáním LP680 1,8 m (černý)| Bluetooth | Ano |
| Kompatibilita značky | Univerzální |
| Tlačítko spouště | Ano |
| Maximální provozní vzdálenost | 1,8 m |
| Materiál | PC, ABS, Hliník |
| Barva | Černá |
| Maximální výška | 180 cm |
| Minimální výška | 100 cm |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Varování | Výrobek je určen pouze k použití podle určeného návodu., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření., Uchovávejte mimo dosah malých dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Selfie handles |
|---|---|
| EAN: | 6941876216093 |
| Bluetooth: | Ano |
| Kompatibilita značky: | Univerzální |
| Tlačítko spouště: | Ano |
| Maximální provozní vzdálenost: | 1,8 m |
| Materiál: | PC, ABS, Hliník |
| Barva: | Černá |
| Maximální výška: | 180 cm |
| Minimální výška: | 100 cm |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Varování: | Výrobek je určen pouze k použití podle určeného návodu., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření., Uchovávejte mimo dosah malých dětí. |
