MAKITA DUR189Z strunová sekačka 30 cm 18 V Černá, Modrá
Kód: NAKMAKPKA0010Detailní popis produktu
MAKITA DUR189Z strunová sekačka 30 cm 18 V Černá, Modrá| Vlákno brusného kotouče | M8 x 1,25 LH |
| Rychlost naprázdno (1. rychlost) | 4000 ot/min |
| Barva | Černá |
| Typ hlavy | Čepel a nylonová struna |
| Rychlost otáčení | 6000 ot/min |
| Rychlost naprázdno (3. rychlost) | 6000 ot/min |
| Řezná šířka | 30 cm |
| Rychlost naprázdno (2. rychlost) | 5000 ot/min |
| Napětí baterie | 18 V |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Délka | 161 cm |
| Hmotnost | 3 kg |
| Balení baterií | Ne |
| Nabíječka | Ne |
| Pouzdro na přenášení | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Scythes and Trimmers |
|---|---|
| EAN: | 088381858137 |
| Vlákno brusného kotouče: | M8 x 1,25 LH |
| Rychlost naprázdno (1. rychlost): | 4000 ot/min |
| Barva: | Černá |
| Typ hlavy: | Čepel a nylonová struna |
| Rychlost otáčení: | 6000 ot/min |
| Rychlost naprázdno (3. rychlost): | 6000 ot/min |
| Řezná šířka: | 30 cm |
| Rychlost naprázdno (2. rychlost): | 5000 ot/min |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Délka: | 161 cm |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Balení baterií: | Ne |
| Nabíječka: | Ne |
| Pouzdro na přenášení: | Ne |
