Activejet Nástěnné svítidlo LED AJE-LOGAN
Kód: OSWACJKIN0115Detailní popis produktu
Activejet Nástěnné svítidlo LED AJE-LOGAN| Typ zdroje | AC |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vstupní napětí | 220-240 V |
| Pokoj | Univerzální, Domácí kancelář, Ložnice, Kancelář, Obývací pokoj, Jídelna, Restaurace, Chodba |
| Vhodné pro venkovní použití | Ne |
| Barva | Černá |
| Způsob uchycení | Zarovnané |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP20 |
| Vhodné pro použití uvnitř | Ano |
| Certifikace | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
| Šířka | 398 mm |
| Výška | 112 mm |
| Hloubka | 51 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Startovací čas | 1 s |
| Typ žárovky | LED |
| Celkový příkon | 17,5 W |
| Světlá barva | Teplá bílá, Žlutá |
| Počet žárovek | 132 žárovek |
| Svítivost | 1500 lm |
| Včetně žárovky (žárovek) | Ano |
| Typ krytu lampy | Žárovky bez možnosti výměny |
| Životnost žárovky | 30000 h |
| Maximální teplota barvy | 3000 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Varování | Před čištěním nebo údržbou vždy vypněte napájení., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí – zlikvidujte je v souladu s platnými předpisy., Nepokoušejte se zařízení opravovat sami kvůli riziku úrazu elektrickým proudem. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sconces |
|---|---|
| EAN: | 5901443123675 |
| Typ zdroje: | AC |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Vstupní napětí: | 220-240 V |
| Pokoj: | Univerzální, Domácí kancelář, Ložnice, Kancelář, Obývací pokoj, Jídelna, Restaurace, Chodba |
| Vhodné pro venkovní použití: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Způsob uchycení: | Zarovnané |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP20 |
| Vhodné pro použití uvnitř: | Ano |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
| Šířka: | 398 mm |
| Výška: | 112 mm |
| Hloubka: | 51 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Startovací čas: | 1 s |
| Typ žárovky: | LED |
| Celkový příkon: | 17,5 W |
| Světlá barva: | Teplá bílá, Žlutá |
| Počet žárovek: | 132 žárovek |
| Svítivost: | 1500 lm |
| Včetně žárovky (žárovek): | Ano |
| Typ krytu lampy: | Žárovky bez možnosti výměny |
| Životnost žárovky: | 30000 h |
| Maximální teplota barvy: | 3000 K |
| Color Rendering Index (CRI): | 80 |
| Varování: | Před čištěním nebo údržbou vždy vypněte napájení., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí – zlikvidujte je v souladu s platnými předpisy., Nepokoušejte se zařízení opravovat sami kvůli riziku úrazu elektrickým proudem. |
