XD DESIGN BATOH / TAŠKA PROTI KRÁDEŽI BOBBY BIZZ 2.0 BLACK P/N: P705.921
Kód: BAGXDDPLE0050Detailní popis produktu
XD DESIGN BATOH / TAŠKA PROTI KRÁDEŽI BOBBY BIZZ 2.0 BLACK P/N: P705.921| Přihrádka na notebook | Ano |
| Barva | Černá |
| Doplňky batohu | Dvojí funkčnost: batoh nebo taška / aktovka, Voděodolný materiál, Nastavitelné a polstrované výztuhy, které lze skrýt, Úhel otevření hlavní přihrádky 180°, Zapínání na karabinu s kombinovanou a ocelovou vyztuženou šňůrou, Záda z pěny EVA pro pohodlí a ergonomii, Vyrobeno z recyklovaných materiálů Každý Bobby Bizz 2.0 znovu využívá 47 plastových lahví, Organizační panel, Upevňovací systém na teleskopické rukojeti větších zavazadel, Materiál odolný proti proříznutí, Proti krádeži design se skrytým zipem, Polstrovaná přihrádka na notebook, Polstrovaná přihrádka na tablety až 12,9" |
| Přihrádka na tablet | Ano |
| Maximální velikost obrazovky | 40,6 cm (16") |
| Kapacita | 14 l |
| Hmotnost | 1,45 kg |
| Výška (cm) (vnější karton) | 43 cm |
| Šířka (cm) (vnější karton) | 29 cm |
| Hloubka | 10 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 8714612141083 |
| Přihrádka na notebook: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Doplňky batohu: | Dvojí funkčnost: batoh nebo taška / aktovka, Voděodolný materiál, Nastavitelné a polstrované výztuhy, které lze skrýt, Úhel otevření hlavní přihrádky 180°, Zapínání na karabinu s kombinovanou a ocelovou vyztuženou šňůrou, Záda z pěny EVA pro pohodlí a ergonomii, Vyrobeno z recyklovaných materiálů Každý Bobby Bizz 2.0 znovu využívá 47 plastových lahví, Organizační panel, Upevňovací systém na teleskopické rukojeti větších zavazadel, Materiál odolný proti proříznutí, Proti krádeži design se skrytým zipem, Polstrovaná přihrádka na notebook, Polstrovaná přihrádka na tablety až 12,9" |
| Přihrádka na tablet: | Ano |
| Maximální velikost obrazovky: | 40,6 cm (16") |
| Kapacita: | 14 l |
| Hmotnost: | 1,45 kg |
| Výška (cm) (vnější karton): | 43 cm |
| Šířka (cm) (vnější karton): | 29 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
