XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY HERO XL BLACK P/N: P705.711
Kód: BAGXDDPLE0006Detailní popis produktu
XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY HERO XL BLACK P/N: P705.711| Přihrádka na notebook | Ano |
| Přihrádka na tablet | Ano |
| Maximální velikost obrazovky | 32,8 cm (12.9"), 43,2 cm (17") |
| Doplňky batohu | Proti krádeži design se skrytým zipem, Integrovaný port USB, Organizační panel, Kapsy chráněné RFID, Skryté kapsy, Hlavní jezdec lze zamknout |
| Barva | Černá |
| Kapacita | 21,5 l |
| Hloubka | 16,5 cm |
| Šířka (cm) (vnější karton) | 32,5 cm |
| Výška (cm) (vnější karton) | 49 cm |
| Hmotnost | 1,1 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 8714612115534 |
| Přihrádka na notebook: | Ano |
| Přihrádka na tablet: | Ano |
| Maximální velikost obrazovky: | 32,8 cm (12.9"), 43,2 cm (17") |
| Doplňky batohu: | Proti krádeži design se skrytým zipem, Integrovaný port USB, Organizační panel, Kapsy chráněné RFID, Skryté kapsy, Hlavní jezdec lze zamknout |
| Barva: | Černá |
| Kapacita: | 21,5 l |
| Hloubka: | 16,5 cm |
| Šířka (cm) (vnější karton): | 32,5 cm |
| Výška (cm) (vnější karton): | 49 cm |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
